Proč filtrovat vodu? Jak filtrovat vodu doma?

Filtračních zařízení dnes najdeme celou řadu. Od těch nejjednodušších až po ty komplexní a celkově složité. Záleží na lokalitě a očekávání na zlepšení kvality vody. Mnozí zákazníci jsou konfrontováni s tvrdou vodou, někteří naopak s obsahem minerálů, který ne vždy má v pozitivní vliv v dlouhodobém pohledu na naše tělo.

V tomto okamžiku se nebudeme detailně zabývat jednotlivými filtračními zařízeními, přesto zmíníme dvě varianty. Velké množství zákazníků dnes používá reverzní osmózu k získání čisté vody. Tento produkt je skvělý z pohledu získání čisté jednotky (molekuly) vody. Pro oživení a vitalitu této vody je vhodné ji nalít do karafy nebo drahokamové láhve od VitaJuwel. Touto metodou získáte strukturovanou vodu s jasným nastavením a uspořádáním.

Pro ty zákazníky, kteří mají k dispozici dobrou vodu, popřípadě vodu, která byla vložena v plastové lahvi, doporučujeme minimálně použití snadno použitelného uhlíkového filtru, skrze který necháte vodu překapat. Tímto zabráníte některým zápachům, příměsím či jiným látkám ve vodě se nacházejících. I v tomto případě bychom doporučili aktivaci vody pomocí přírodní cesty, čili pomocí drahokamů.

Obecně pomocí každého filtračního zařízení si zvyšujete úroveň čistoty vody. Na tomto základě lze princip filtrace doporučit.

VÍCE OTÁZEK A ODPOVĚDÍ O VODĚ