Jak mám vybrat správnou drahokamovou směs?

Obecně pro výběr drahokamové směsi neexistují pravidla. Každá volba je ta správná. Z obecného pohledu lze rozdělit výběr drahokamové směsi do čtyřech základních oblastí:

1) INTUITIVNÍ – Například ta směs, ke které se pohledem opakovaně vracíte, je velmi pravděpodobně ta pravá pro vás. Tedy ta, která vás přitahuje nebo se vám barevně zamlouvá.

2) RACIONÁLNÍNaše tělo je ze 70% z vody. Tento důvod nás vede k uvažování, jakou vodu denně konzumujeme. Z tohoto pohledu lze díky používané drahokamové směsi nastavit i určitý směr v našem životě. Například: pokud budete chtít posílit zdraví skrze pravidelnou konzumaci drahokamové, vitální vody, zavolíte směs Regenerace, pokud budete chtít skrze vodu očistit organismus - detoxikovat, zcela jistě zvolíte Navždy mladý apod.

3) PODLE ČAKROVÉHO SYSTÉMU – Jednotlivá energetická centra mají vliv na náš život. Z tohoto pohledu je velice důležité udržovat každou čakru plně funkční. Příklad 1: při omezení funkčnosti páté čakry dochází k zablokování nebo omezení komunikace, vzájemného vyjadřování a projevení se navenek. Příklad 2: v případě omezení funkčnosti kořenové (základní) čakry dochází k problémům na úrovni vztahu k majetku, penězům a podobně. Detailní přehled a více informací najdete v sekci: Výběr drahokamů podle čakrového systému.

4) DLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU – Výběr tohoto typu přímo souvisí s daným drahokamem. Síla drahých kamenů spojená s planetami a hvězdami vždy souvisela s vírou a vztahy všech nebeských i pozemských těles. Z tohoto důvodu je ke každému znamení předurčena kombinace některých drahokamů. Detailní přehled a více informací najdete v sekci: Výběr drahokamů podle znamení zvěrokruhu.

VÍCE OTÁZEK A ODPOVĚDÍ K VÝBĚRU PRODUKTŮ VITAJUWEL