Výběr produktů vitajuwel & drahokamové směsi

VÝBĚR PRODUKTŮ VITAJUWEL & DRAHOKAMOVÉ SMĚSI
VÝBĚR PRODUKTU VITAJUWEL
Jaký výrobek z produktové řady VitaJuwel je nejprodávanější?

Mezi nejžádanější produkty našich zákazníků patří set karafy ERA s drahokamovou fiolou. Tato kombinace zajišťuje maximální komfort při přípravě drahokamové vody v dostatečném objemu 1,3 litru. Drahokamová fiola je pevně upevněná v nerezovém víčku, které poskytuje snadné doplňování a servírování vody bez nutnosti vyjmutí fioly. Tento designový set je našimi zákazníky vyhledáván zejména pro snadné používání a atraktivní estetický vzhled.

Naším dalším bestsellerem je láhev ViA. Zákazníci si ji oblíbili pro její výbornou variabilitu - kompletní rozebíratelnost, použití kdekoliv na cestách a jednoduchá výměna drahokamových směsí.

Chci karafu od VitaJuwel. Mám zavolit karafu ERA, nebo karafu GRANDE?

V prvé řadě zákazníkům doporučujeme si odpověď na následující tři otázky: 1) jaký objem vody denně já a moje okolí spotřebuje, 2) Kde chci mít tento produkt umístěný, 3) Jakou částku chci do produktu investovat.

1) Karafa ERA má objem 1,3 litru a je pro zákazníky zlatou střední cestou v oblasti ideálního objemu, ceny a krásného designu. S karafou GRANDE o objemu 7 litrů si již můžete dovolit přípravu nejen konzumace vody, nýbrž i použití vody pro vaření, přípravu čaje a podobně. Zjistili jsme od našich zákazníků, že pro děti je velice oblíbená metoda natáčení vody pomocí kohoutku. Rádi chodí a pijí čistou vodu, což je pro tělo nedocenitelné. Pro váš pracovní kolektiv může být zásobník GRANDE velice snadným a dostupným zdrojem čisté vody.

2) Karafa ERA perfektně pasuje na každý pracovní, či jídelní stůl a skvěle zapadne do každého prostředí. Dle informací od našich zákazníků víme, že karafa s fiolou přímo magicky přitahuje pohled každého, kdo do místnosti vstoupí. Umístění zásobníku GRANDE je vhodné do rohu kuchyňské linky, popřípadě kamkoliv do pracovního prostoru kanceláře, kavárny či jiných komerčních prostor.

3) Částka za samostatnou karafu ERA je 1 398 Kč. Za samostatnou karafu GRANDE zaplatíte 5 852 Kč. Výsledná částka za set s drahokamovou fiolou závisí na volbě a hodnotě drahokamové směsi. Volba je na každém z vás. Jsme si jisti, že budete stejně nadšení jako jsme doposud my a naši stávající zákazníci.

Chci cestovní lahev od VitaJuwel. Je lepší lahev ViA, nebo lahev ViA HEAT?

Obě zmíněné lahve jsou předurčené pro revitalizaci a přípravu drahokamové vody. Výhodou obou lahvi je snadná použitelnost nejen v domácím prostředí, kancelářském prostředí, ale i kdekoliv na cestách. Základem obou lahví jsou drahokamy, které pečují o vodu, která je uvnitř skleněné lahve naplněna.

Láhev ViAobjem 0,5 litru, JEDNOSTĚNNÉ varné borosilikátové sklo, možnost naplnění vroucí vody (sklo se stává horké), kompletně rozebíratelná, snadné čistění, vzájemná záměnnost drahokamových modulů s lahví ViA HEAT, barevná variabilnost víček (zlatá, růžová barva, základem je nerezová barva), použití v rozsahu venkovní teploty 0°C až 100 °C, teplota tekutina vhodná pro lahev ViA 0°-100° C.

Termoláhev ViA HEATobjem, 0,36 litru, DVOUSTĚNNÉ varné borosilikátové sklo, možnost naplnění vroucí vody (z vnější strany sklo lahve zůstává vhodné na dotyk), širší horní hrdlo, možnost použití sítka, kompletně rozebíratelná, termoláhev ViA HEAT eliminuje teplotní rozdíly při zchladnutí vnitřní tekutiny - snadné otevření láhve díky patentované technologii FlexLid v lahvi nevzniká podtlak, snadné čistění, vzájemná záměnnost drahokamových modulů s lahví ViA, použití v rozsahu venkovní teploty -20°C až 100 °C, teplota tekutina vhodná pro lahev ViA 0°-100° C.

Shrnutí: klasická lahev ViA je vhodná a snadno použitelná pro běžné používání pro přípravu drahokamové vody. Výhodou větší objem, 0,5 litru. Ten, kdo si rád připravuje teplé nápoje - čaje a rád popíjí teplou vodu, zavolí ViA HEAT zejména díky dvoustěnnému sklu, díky kterému teplý / studený nápoj vydrží déle. Objem je u ViA HEAT menší, 0,36 litru, způsobeno dvoustěnným sklem. Výhodou je možnost použití nerezového sítka na sypaný čaj. Při zakoupení lahev ViA s drahokamovým modulem je možnost dokoupení lahve ViA HEAT bez drahokamového modulu a modul vzájemně zaměňovat mezi lahvemi. Platí to i naopak.

V čem se liší lahev inu! a lahev ViA?

Každá lahev má svá specifika. Láhev ViApředurčené různé druhy drahokamových směsí, ze kterých lze vybírat. Objem je 0,5 litru. Drahokamy jsou uložené ve skleněném modulu, který nelze otevírat. K lahvi ViA lze dokupovat kombinace drahokamových směsí v podobě dralhokaového modulu. Lahev ViA je oboustranně rozebíratelná. Odejmutí obou víček umožňuje snadné a dokonale vyčištění skla lahev i ostatních komponentů lahve.

U láhve Inu! je možnost vytvoření vlastní drahokamové směsi. Objem je 0,5 litru. Drahokamy jsou umístěny v oddělené komoře ve spodní části lahve. Vodu od drahokamů odděluje sklo, na kterém je vypískovaný ornament Květu života, starodávného energetického symbolu. V základu jsou do této lahve vloženy samotné křišťály, nabízíme další varianty drahokamových směsí, které lze zaměnit ve spodním odděleném prostoru. Lze použít vlastní drahokamy a vytvořit tak vlastní unikátní drahokamovou směs.

Shrnutí: Láhev ViA a lahev Inu! jsou předurčeny pro domácí použití, nebo kdekoliv na cestách. Láhev ViA se řadí mezi našimi zákazníky mezi nejoblíbenější produkty z řady VitaJuwel. Její výhodou je snadná rozebíratelnost a dokonalost v oblasti vyčištění a hygieny. U této lahve byly vytvořeny odborníky na minerály zdraví prospěšné kombinace drahokamových směsí, které jsou předem dané. Láhev Inu je cenově dostupnější. Nabízí nekonečné množství kombinací drahokamových směsí, které si každý může dle chuti a nálady sestavit sám. Vlivem uložení drahokamů v odděleném prostoru odpadá pravidelné čištění drahokamů.

Jaký drahokam mám vybrat, když si chci objednat brčko s drahokamem?

V tomto případě existují 2 pohledy: První je intuitivní. Jaký drahokam se vám zamlouvá vizuálně (barevností), ten bude zcela jistě ten správný. Druhá možnost výběru je na základě posílení energetického systému v podobě čaker. Každé ze 7 základních čaker odpovídá drahokam. Ametyst = korunní čakra. Aventurín = srdeční čakra. Červený jaspis = kořenová (základní) čakra. Karneol = sakrální (sexuální) čakra. Oranžový kalcit = solární čakra. Sodalit = krční čakra. Turmalín v křišťálu = čelní čakra (čakra třetího oka).

VÝBĚR DRAHOKAMOVÉ SMĚSI
Jak mám vybrat správnou drahokamovou směs?

Obecně pro výběr drahokamové směsi neexistují pravidla. Každá volba je ta správná. Z obecného pohledu lze rozdělit výběr drahokamové směsi do čtyřech základních oblastí:

1) INTUITIVNÍ – Například ta směs, ke které se pohledem opakovaně vracíte, je velmi pravděpodobně ta pravá pro vás. Tedy ta, která vás přitahuje nebo se vám barevně zamlouvá.

2) RACIONÁLNÍNaše tělo je ze 70% z vody. Tento důvod nás vede k uvažování, jakou vodu denně konzumujeme. Z tohoto pohledu lze díky používané drahokamové směsi nastavit i určitý směr v našem životě. Například: pokud budete chtít posílit zdraví skrze pravidelnou konzumaci drahokamové, vitální vody, zavolíte směs Regenerace, pokud budete chtít skrze vodu očistit organismus - detoxikovat, zcela jistě zvolíte Navždy mladý apod.

3) PODLE ČAKROVÉHO SYSTÉMU – Jednotlivá energetická centra mají vliv na náš život. Z tohoto pohledu je velice důležité udržovat každou čakru plně funkční. Příklad 1: při omezení funkčnosti páté čakry dochází k zablokování nebo omezení komunikace, vzájemného vyjadřování a projevení se navenek. Příklad 2: v případě omezení funkčnosti kořenové (základní) čakry dochází k problémům na úrovni vztahu k majetku, penězům a podobně. Detailní přehled a více informací najdete v sekci: Výběr drahokamů podle čakrového systému.

4) DLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU – Výběr tohoto typu přímo souvisí s daným drahokamem. Síla drahých kamenů spojená s planetami a hvězdami vždy souvisela s vírou a vztahy všech nebeských i pozemských těles. Z tohoto důvodu je ke každému znamení předurčena kombinace některých drahokamů. Detailní přehled a více informací najdete v sekci: Výběr drahokamů podle znamení zvěrokruhu.

Jaké je vaše doporučení výběru klasických drahokamových směsí racionální cestou?

Níže nabízíme náš pohled na jednotlivé drahokamové směsi z racionálního pohledu:

WELLNESS = tato drahokamová směs patří mezi nejstarší sestavené drahokamové směsi. Obecně voda ovlivněna touto drahokamovou směsí je velice jemná a lahodná. Výběr a doporučení této drahokamové směsi patří pro každého, kdo nevnímá intuitivní cestu, není schopen vybrat či rozhodnout, jaká směs by byla pro něj vhodná.

PĚT ELEMENTŮ = tato směs byla symbolicky vytvořena na základě 5 prvků, ze kterých se sestává naše bytost, nebo náš život. Voda s touto směsí je velice specifická, díky vloženému zkamenělému dřevu. Zároveň bychom ji doporučili každému, kdo vnímá určitou disharmonii nebo energetické propady ve svém životě. Doplňuje sílu, harmonii a disproporce v našem životě.

PRO ŠTÍHLOST A FORMU = Tato drahokamová směs s možným názvem Fitness můžeme rozdělit na dvě základní oblasti působení: 1) představuje předání informace našemu organismu na úrovni zeštíhlení těla, 2) druhá oblast působení je na úrovni zvýšení pohybové aktivity. Racionálně, pokud budete chtít změnit nastavení vašeho těla, použijete kolo, nebo sportovní boty a jednou z možností je využití informované vody. Dle sdělení našich zákazníků je tato voda specifické chuti, vnímáte ji na jazyku v podobě drsnosti a mírné hrubosti. Základní pohybová aktivita patří k hlavním předpokladům pro snížení tělesné hmotnosti a zdravého životního stylu.

ROVNOVÁHA = Tato drahokamová směs slouží pro posílení rozhodnosti, odvahy, koncentrace a nastavení rovnováhy. Sodalit se již od nepaměti používá pro nalezení rovnováhy a vnitřního klidu. Podporuje vzájemnou komunikaci. Chalcedon mírní deprese a smutek, uvolňuje iluze, dodává sílu a pokojné pocity. Vstup úspěchu do našich životů patří k jednomu z hlavních aspektů. Křišťál v této směsi posiluje sílu ostatních drahokamů. Patří k nejúčinnějším léčivým krystalům na světě.

LÁSKA = Růženín v této drahokamové směsi přináší něžnost, klid a harmonii. Granát má více funkcí, jedna z nich je oddálit nebo neutralizovat nebezpečí, z pohledu zdravotního čistí a vnáší krev do žil, probouzí vášeň k životu. Láska je jednoznačně nejvyšší energií univerza a proto tato směs patří mezi velice oblíbené a efektivní nástroje revitalizace vody.

REGENERACE = Obecně zelená barva vždy symbolizuje léčení, uzdravení a vyřešení určitých problémů. Z tohoto racionálního pohledu je tato směs přímo předurčena pro revitalizaci našich energií a ozdravění našeho organismu. Specifická chuť této vody, kterou hodnotí většina zákazníků jako velice hutnou a těžkou, zároveň však velice chutnou.

LUNA = Z touto drahokamovou směsí můžeme působit dvěma směry: 1) jedním z nich je posílení intuice v našem životě. 2) druhý směr je pro zejména ženy, pro uvolnění blokací v případě otěhotnění, srovnání případných poruch v měsíčním cyklu. Labradorit jako minerál je propojený s energií měsíce a vytváří přímé napojení prostřednictvím informace s touto energií.

NAVŽDY MLADÝ = Pokud zbavíme naše buňky strachu, zjistíme, že sice neomládneme, avšak dojde k pomalejšímu procesu stárnutí. Voda tohoto typu má silné detoxikační účinky. Akvamarín je minerál, který nám umožňuje uvolnit zatížení na úrovni žaludku, tlustého a tenkého střeva a představuje sílu moře. Aventurín předává informace o zbavení se strachu, nejistoty a obav. Záhněda doplňuje informaci těchto drahokamů, jedná se o určitou formu křišťálu.

ŠTĚSTÍ = Tato drahokamová směs posiluje vzájemnou komunikaci, vitalitu a životní směr. Karneol je kámen života a posiluje motivaci a silně stimuluje tvořivost. Sílu slunce v této směsi podporuje oranžový kalcit, tzn. vodu silně zjemňuje. Kombinace těchto drahokamů představuje velice silný nástroj pro nastavení harmonie, rovnováhy a vzájemnosti v našich životech. Mezi jednu ze specifických oblastí můžeme jmenovat sílu karneolu společně s nefritem pro uvolnění omezení a blokací k početí.

OCHRÁNCE = U této drahokamové směsi můžeme pozorovat jeden velice zajímavý aspekt. Pokud si zakoupíte tuto směs, dejte si na vědomí některý problém, který chcete ve vašem životě vyřešit. Domnívám se, že již během týdne tento problém už nebudete vnímat. Soubor těchto drahokamů má schopnost nejen ochraňovat, ale i zároveň uvolňovat problémy nebo napojení, se kterými jsme konfrontováni.

INSPIRACE = Unikátní směs drahokamů slouží zejména pro lidi, kteří posilují sedmou čakrou. Udržuje v rovnováze pátou čakru a otevírá šestou čakru. Lapis Lazuli rozpouští stres a odbourává hluboko zakořeněné bloky, odstraňuje potíže s komunikací, dodává odvahu a odstraňuje strádání. Rutilový křemen má schopnost otevírat mysl, spirituální podstatu bytí a jeho používání vede k větší odolnosti vůči negativním vlivům a citovému vydírání. Rovněž učí sebelásce. Tato voda má specifickou chuť. Je dynamická a unikátní.

DIAMANT = U diamantu je prokázáno, že se řadí mezi nejtvrdší minerály na naší planetě. Vznikal za nejvyšších teplot a z tohoto pohledu je i jeho vysoké působení a účinnost. Je to nekonečný zdroj energie a v tomto kontextu je potřeba i vnímat drahokamovou fiolu či lahev. Je to partner na celý život! Tuto kombinaci drahokamové směsi lze doporučit každému, neboť tato směs je silně univerzální a komplexní zároveň. Působí napříč našeho těla a vynáší na povrch věci, které je potřeba vyřešit a pomáhá je rozpustit. Voda je velice lahodná, většina zákazníků se shodne, že chuť je shodná s přírodní, ryze čistou pramenitou vodou. Mnohdy tato směs nemá ani specifickou chuť, pouze vám na mysl vyvstane propojení s touto čistou vodou.

AJURVÉDA JUBILEE = tato jubilejní směs s unikátním tvarem fioly byla vytvořena jako oslava přípravy drahokamové vody. Soubor 7 vložených drahokamů představuje symbolicky 7 základních čaker a pomáhá na těchto úrovních našemu tělu očistit zatížení a skrze vodu jej vynést z těla ven. Léčitelé se shodují, že tato drahokamová směs je velice silná a nápomocná při léčení našich problémů. Zcela jistě můžeme tuto směs doporučit.

Uvádíte, že drahokamovou směs mohu vybírat intuitivní, nebo racionální cestou. Jakou doporučujete?

K nejúčinnějšímu řešení našich životních témat je nejoptimálnější cesta intuitivní. V okamžiku zvolení drahokamové směsi intuitivním způsobem, dojde automaticky k další myšlence. Tato idea je produktem racionální cesty, tedy rozumu, který nám nabízí další alternativní silné téma k řešení nebo zpracování.

Preferujeme intuitivní cestu, nicméně i racionální cesta je správná. Záleží na konkrétní situaci / problému a každém z nás, čemu dá přednost.

Vybírám podle designu a barvy drahokamové směsi. Není to špatně?

Tento výběr je zcela správný. Lze ho jen doporučit.

Komplexnost produktů VitaJuwel je založená nejen na plné funkcionalitě působení drahokamů, ale i na estetičnosti produktů. Každý z nás využívá více smyslů a právě tyto produkty podporují tuto možnost.

Mají jednotlivé drahokamové kombinace nějaký hlubší smysl?

Každá drahokamová směs má svůj význam, existuje spousta možností kombinací drahokamových směsí a jejich vzájemné působení. VitaJuwel pracuje pouze s minerály a drahokamy, které mají velmi pozitivní vliv na lidský organismus. Odborníci na minerály a drahokamy jako dříve Michael Ginger a Walter Von Holst, jsou světoví specialisté na léčení pomocí drahokamů a autoři značného množství publikací o drahokamech. Z tohoto důvodu námi nabízené drahokamové směsi mají vlivem vyzařování drahokamů a nastavení vitální úrovně vody s určitými vlastnostmi působit na specifické problémy. Hlavní funkce informované vody je nejen uvolnit daný problém, ale hlavně jej vynést z těla ven.

Mohu udělat při výběru drahokamové směsi chybu?

Už jen rozhodnutím o použití drahokamové vody ve vašem životě jste udělali obrovský skok kupředu. V tomto případě lze konstatovat, že žádná z variant není špatná.

Chci drahokamovou směs darovat. Jak vybrat správně a neudělat chybu?

Při tomto výběru mějte vždy na mysli, co chcete obdarovanému přinést do jeho života. Žádná z variant nebude zcela jistě špatná. Uvedeme pár příkladů pro vhodný výběr v rámci dárku. K velice oblíbeným drahokamovým směsím darovaným patří: Wellness, Rovnováha, Láska, Navždy mladý, Štěstí a Diamant.

Mohou se jednotlivé drahokamy lišit velikostí / tvarem / u stejného drahokamu i barvou?

Ano, mohou. Vzhledem k tomu, že pracujeme s přírodními materiály, mohou mít svoji odlišnost zejména v barvě i u stejného typu drahokamu. Například u akvamarínu v drahokamových směsích může být v některých případech do světle modré barvy a v některých variantách v barvě světle zelené. Drahokamy v produktech VitaJuwel se mohou lišit velikostí i tvarem drahokamu. Procentuální rozložení drahokamů v jednotlivých směsích je předem předurčeno a trvale zachováván.

Mají jednotlivé drahokamové směsi i vliv na rozdílnou chuť vody?

Při testování vody someliéry byla jednoznačně zjištěna rozdílnosti chuti vody v závislosti na použité drahokamové směsi. Someliéři byli schopni pojmenovat nejen chuť vody, ale i její specifičnost. V tomto okamžiku neklademe prioritu na rozpoznání změněné chuti vody. Tento poznatek a zjištění necháváme na každém ze zákazníků, jelikož se u každého z nich mohou lišit nastavením chuťových pohárků a chuťové vybavenosti. Příklad: pokud si dáte kávu, dojde k omezené funkčnosti chuťových pohárků. Stejným způsobem lze hodnotit i konzumaci pálivějších potravin.

Mohu si objednat vlastní drahokamovou směs do produktu VitaJuwel?

Vlastní drahokamovou unikátní směs si lze vytvořit jednoduše v láhvi Inu. Pokud budete zvažovat jiný typ produktu, můžeme nabídnout pro láhev ViA a termoláhev ViA HEAT snadnou přípravu unikátní drahokamové směsi. V tomto případě je potřeba napsat, o jaké drahokamy budete mít zájem a pokud budou k dispozici, můžeme zrealizovat. Doba dodání se pohybuje 3-4 týdny od zadání individuální zakázky.

Je možné drahokamovou směs po zakoupení vyměnit za jinou?

Záleží na konkrétním případu, je nutné, aby produkt byl nepoužitý. Vždy se snažíme našim zákazníkům v tomto směru vyjít maximálně vstříc.

Proč se drahokamové směsi liší cenou?

Jednotlivé drahokamy se liší svoji cenou a hodnotou. Kombinace těchto drahokamových směsí společně s vlastními výrobkem je určující pro cenu výsledného produktu. Srdcem produktů značky VitaJuwel jsou drahokamy a jejich vzájemná kombinace. Všechny námi používané drahokamy podléhají podmínkám systému fair-trade. Pravidelná kontrola institutem EPI prokazuje kvalitu používaných drahokamů a polodrahokamů.

Proč jsou ve většině drahokamových směsí křišťály?

Křišťál u většiny drahokamových směsí má základní funkci zesilování energie ostatních drahokamů v této směsi obsažených. Křišťál patří k nejuniverzálnějším a nejúčinnějším léčivým krystalům na světě. Velmi silně zesiluje energie, pohlcuje ji, zejména negativní, uvolňuje a reguluje do naprosté harmonie.

V drahokamové směsi Diamant jsou pravé diamanty?

Samozřejmě. Diamant je pravý. Konkrétně se jedná o diamantové úlomky neopracované lidskou rukou (důvodem je fair-trade systém a eliminace energie získané člověkem při opracování diamantu). Diamant vkládaný do skleněné kuličky u fioly, nebo drahokamového modulu je indického původu. Diamant je konečný zdroj energie a jeho působení v našem časovém horizontu je nekonečné.

Mám doma dvě a více drahokamových směsí. Mohu vodu ošetřit nejprve v jedné drahokamové směsi a poté revitalizovat ještě druhou drahokamovou směsí. Je to možné?

Není to úplně vhodné řešení, možné to samozřejmě je. Vždy záleží na dané kombinaci a síle informace dané směsi.

VÝBĚR DRAHOKAMŮ PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU
Jak správně vybírat drahokamovou směs podle znamení zvěrokruhu?

Pokud jste se nerozhodli o výběr drahokamové směsi intuitivní, racionální nebo výběrem drahokamu podle čakrového systému, můžete zavolit podle znamení zvěrokruhu. Z našeho pohledu není tento výběr nejdůležitější, je však možné přihlédnout k drahokamům náležícím do určité skupiny podle znamení zvěrokruhu. Tento výčet drahokamů u jednotlivých znamení lze brát jako určité vodítko pro výběr drahokamové směsi. V tomto případě doporučujeme obecné prostudování působení (vlivu) jednotlivých drahokamů.

Drahokamová směs pro Berana

DRAHOKAMY A MINERÁLY PRO ZNAMENÍ BERANA:

AMETYST, JASPIS, GRANÁT, KARNEOL, MOOKAIT, DIAMANT, ZLATO, ŠUNGIT
*tučně jsou drahokamy, které jsou pro dané znamení primárním drahým kamenem

DRAHOKAMOVÉ SMĚSI VHODNÉ PRO BERANA:

WELLNESS, PRO ŠTÍHLOST A FORMU, LÁSKA, ŠTĚSTÍ, DIAMANT, AJURVÉDA JUBILEE, KVĚT ŽIVOTA, HRDINA, IMPÉRIUM – KRÁL A KRÁLOVNA
*tučně jsou drahokamové směsi, které obsahují primární drahý kámen pro znamení Berana

Drahokamová směs pro Býka

DRAHOKAMY A MINERÁLY PRO ZNAMENÍ BÝKA:

RŮŽENÍN, SMARAGD, AVENTURÍN, KOUŘOVÝ KŘEMEN (ZÁHNĚDA), DIAMANT, ACHÁT, MALACHIT, ZLATO, ŠUNGIT
*tučně jsou drahokamy, které jsou pro dané znamení primárním drahým kamenem

DRAHOKAMOVÉ SMĚSI VHODNÉ PRO BÝKA:

WELLNESS, PĚT ELEMENTŮ, LÁSKA, REGENERACE, NAVŽDY MLADÝ, DIAMANT, SÍLA PŘÍRODY, HRDINA, IMPÉRIUM – KRÁL A KRÁLOVNA
*tučně jsou drahokamové směsi, které obsahují primární drahý kámen pro znamení Býk

Drahokamová směs pro Blížence

DRAHOKAMY PRO ZNAMENÍ BLÍŽENCI:

CHALCEDON, AKVAMARÍN, KARNEOL, ORANŽOVÝ KALCIT, ČERNÝ TURMALÍN, RUTILOVÝ KŘEMEN, KŘIŠŤÁL, TYGŘÍ OKO, IMPERIÁLNÍ TOPAZ (ZLATÝ TOPAZ), SERPENTIN, JANTAR, ACHÁT, RŮŽENÍN, ZLATO, ŠUNGIT
*tučně jsou drahokamy, které jsou pro dané znamení primárním drahým kamenem

DRAHOKAMOVÉ SMĚSI VHODNÉ PRO BLÍŽENCE:

WELLNESS, PĚT ELEMENTŮ, ROVNOVÁHA, NAVŽDY MLADÝ, ŠTĚSTÍ, OCHRÁNCE, INSPIRACE, AJURVÉDA JUBILEE, KVĚT ŽIVOTA, HRDINA, IMPÉRIUM - KRÁL A KRÁLOVNA
*tučně jsou drahokamové směsi, které obsahují primární drahý kámen pro znamení Blíženci

Drahokamová směs pro Raka

DRAHOKAMY PRO ZNAMENÍ RAK:

SODALIT, SMARAGD, MĚSÍČNÍ KÁMEN (BÍLÝ LABRADORIT), AVENTURÍN, JADE (JADEIT A NEFRIT), KARNEOL, OPÁL, PERIDOT, ACHÁT, CHALCEDON, ZLATO, ŠUNGIT
*tučně jsou drahokamy, které jsou pro dané znamení primárním drahým kamenem

DRAHOKAMOVÉ SMĚSI VHODNÉ PRO BERANA:

WELLNESS, PRO ŠTÍHLOST A FORMU, LÁSKA, ŠTĚSTÍ, DIAMANT, AJURVÉDA JUBILEE, KVĚT ŽIVOTA, HRDINA, IMPÉRIUM – KRÁL A KRÁLOVNA
*tučně jsou drahokamové směsi, které obsahují primární drahý kámen pro znamení Berana

Drahokamová směs pro Lva

DRAHOKAMY PRO ZNAMENÍ LEV:

DIAMANT, RUTILOVÝ KŘEMEN, KŘIŠŤÁL, TYGŘÍ OKO, IMPERIÁLNÍ TOPAZ (ZLATÝ TOPAZ), PERIDOT, JANTAR, GRANÁT, ZLATO, ŠUNGIT
*tučně jsou drahokamy, které jsou pro dané znamení primárním drahým kamenem

DRAHOKAMOVÉ SMĚSI VHODNÉ PRO LVA:

LÁSKA, INSPIRACE, DIAMANT, AJURVÉDA JUBILEE, HRDINA, AQUALIBRIUM, IMPÉRIUM - KRÁL A KRÁLOVNA
*tučně jsou drahokamové směsi, které obsahují primární drahý kámen pro znamení Lev

Drahokamová směs pro Pannu

DRAHOKAMY PRO ZNAMENÍ PANNA:

AMETYST, JASPIS, SODALIT, JADE (JADEIT A NEFRIT), KARNEOL, ČERNÝ TURMALÍN, LAPIS LAZULI, TYGŘÍ OKO, MOOKAIT, JANTAR, ZLATO, ŠUNGIT
*tučně jsou drahokamy, které jsou pro dané znamení primárním drahým kamenem

DRAHOKAMOVÉ SMĚSI VHODNÉ PRO PANNY:

WELLNESS, PĚT ELEMENTŮ, PRO ŠTÍHLOST A FORMU, ROVNOVÁHA, ŠTĚSTÍ, INSPIRACE, AJURVÉDA JUBILEE, KVĚT ŽIVOTA, HRDINA, IMPÉRIUM - KRÁL A KRÁLOVNA
*tučně jsou drahokamové směsi, které obsahují primární drahý kámen pro znamení Panna

Drahokamová směs pro Váhy

DRAHOKAMY PRO ZNAMENÍ VÁHY:

JASPIS, MAGNEZIT, AKVAMARÍN, KOUŘOVÝ KŘEMEN (ZÁHNĚDA), JADE (JADEIT A NEFRIT), KARNEOL, DIAMANT, OBSIDIÁN, SERPENTIN, RŮŽENÍN, ZLATO, ŠUNGIT
*tučně jsou drahokamy, které jsou pro dané znamení primárním drahým kamenem

DRAHOKAMOVÉ SMĚSI VHODNÉ PRO VÁHY:

WELLNESS, PĚT ELEMENTŮ, PRO ŠTÍHLOST A FORMU, LÁSKA, NAVŽDY MLADÝ, ŠTĚSTÍ, INSPIRACE, DIAMANT, AJURVÉDA JUBILEE, KVĚT ŽIVOTA, SÍLA PŘÍRODY, HRDINA, IMPÉRIUM - KRÁL A KRÁLOVNA
*tučně jsou drahokamové směsi, které obsahují primární drahý kámen pro znamení Váhy

Drahokamová směs pro Štíra

DRAHOKAMY PRO ZNAMENÍ ŠTÍR:

AMETYST, CHALCEDON, JASPIS, GRANÁT, JADE (NEFRIT A JADEIT), ČERNÝ TURMALÍN, OBSIDIÁN, FLUORIT, ACHÁT, MALACHIT, ZLATO, ŠUNGIT
*tučně jsou drahokamy, které jsou pro dané znamení primárním drahým kamenem

DRAHOKAMOVÉ SMĚSI VHODNÉ PRO ŠTÍR:

WELLNESS, PĚT ELEMENTŮ, PRO ŠTÍHLOST A FORMU, ROVNOVÁHA, LÁSKA, ŠTĚSTÍ, OCHRÁNCE, AJURVÉDA JUBILEE, KVĚT ŽIVOTA, HRDINA, SÍLA PŘÍRODY, IMPÉRIUM - KRÁL A KRÁLOVNA
*tučně jsou drahokamové směsi, které obsahují primární drahý kámen pro znamení Štír

Drahokamová směs pro Střelce

DRAHOKAMY PRO ZNAMENÍ STŘELEC:

AMETYST, RŮŽENÍN, CHALCEDON, SODALIT, AVENTURÍN, KOUŘOVÝ KŘEMEN (ZÁHNĚDA), LAPIS LAZULI, OPÁL, IMPERIÁLNÍ TOPAZ (ZLATÝ TOPAZ), OBSIDIÁN, ZLATO, ŠUNGIT
*tučně jsou drahokamy, které jsou pro dané znamení primárním drahým kamenem

DRAHOKAMOVÉ SMĚSI VHODNÉ PRO STŘELCE:

WELLNESS, PĚT ELEMENTŮ, ROVNOVÁHA, LÁSKA, NAVŽDY MLADÝ, OCHRÁNCE, INSPIRACE, AJURVÉDA JUBILEE, HRDINA, AQUALIBRIUM, IMPÉRIUM - KRÁL A KRÁLOVNA
*tučně jsou drahokamové směsi, které obsahují primární drahý kámen pro znamení Střelec

Drahokamová směs pro Kozoroha

DRAHOKAMY PRO ZNAMENÍ KOZOROH:

AMETYST, JASPIS, KOUŘOVÝ KŘEMEN (ZÁHNĚDA), ČERNÝ TURMALÍN, RUTILOVÝ KŘEMEN, DIAMANT, KŘIŠŤÁL, MALACHIT, OBSIDIÁN, SERPENTIN, ACHÁT, JANTÁR, CHALCEDON, MĚSÍČNÍ KÁMEN (BÍLÝ LABRADORIT), ZLATO, ŠUNGIT
*tučně jsou drahokamy, které jsou pro dané znamení primárním drahým kamenem

DRAHOKAMOVÉ SMĚSI VHODNÉ PRO KOZOROHA:

WELLNESS, PĚT ELEMENTŮ, PRO ŠTÍHLOST A FORMU, ROVNOVÁHA, LUNA, OCHRÁNCE, NAVŽDY MLADÝ, INSPIRACE, DIAMANT, AJURVÉDA JUBILEE, SÍLA PŘÍRODY, AQUALIBRIUM, HRDINA, IMPÉRIUM - KRÁL A KRÁLOVNA
*tučně jsou drahokamové směsi, které obsahují primární drahý kámen pro znamení Kozoroh

Drahokamová směs pro Vodnáře

DRAHOKAMY PRO ZNAMENÍ VODNÁŘ:

CHALCEDON, MAGNEZIT, SODALIT, AKVAMARÍN, KOUŘOVÝ KŘEMEN (ZÁHNĚDA), JADE (JADEIT A NEFRIT), DIAMANT, OPÁL, MALACHIT, IMPERIÁLNÍ TOPAZ (ZLATÝ TOPAZ), FLUORIT, ZLATO, ŠUNGIT
*tučně jsou drahokamy, které jsou pro dané znamení primárním drahým kamenem

DRAHOKAMOVÉ SMĚSI VHODNÉ PRO VODNÁŘE:

PĚT ELEMENTŮ, PRO ŠTÍHLOST A FORMU, ROVNOVÁHA, NAVŽDY MLADÝ, ŠTĚSTÍ, DIAMANT, AJURVÉDA JUBILEE, KVĚT ŽIVOTA, SÍLA PŘÍRODY, HRDINA, IMPÉRIUM - KRÁL A KRÁLOVNA
*tučně jsou drahokamové směsi, které obsahují primární drahý kámen pro znamení Vodnář

Drahokamová směs pro Ryby

DRAHOKAMY PRO ZNAMENÍ RYBY:

AMETYST, RŮŽENÍN, AKVAMARÍN, KOUŘOVÝ KŘEMEN (ZÁHNĚDA), JADE (JADEIT A NEFRIT), KARNEOL, ČERNÝ TURMALÍN, OPÁL, SERPENTÍN, FLUORIT, MĚSÍČNÍ KÁMEN (BÍLÝ LABRADORIT), ZLATO, ŠUNGIT
*tučně jsou drahokamy, které jsou pro dané znamení primárním drahým kamenem

DRAHOKAMOVÉ SMĚSI VHODNÉ PRO RYBY:

WELLNESS, LÁSKA, LUNA, NAVŽDY MLADÝ, ŠTĚSTÍ, OCHRÁNCE, AJURVÉDA JUBILEE, KVĚT ŽIVOTA, HRDINA, IMPÉRIUM - KRÁL A KRÁLOVNA
*tučně jsou drahokamové směsi, které obsahují primární drahý kámen pro znamení Ryby

VÝBĚR DRAHOKAMŮ PODLE ČAKROVÉHO SYSTÉMU
Co to je čakrový systém?

Jste-li si vědomi spirituální podstavy našeho bytí, pak pro vás energetický čakrový systém nebude nic nového. Čakry jsou energetická centra podél páteře, která podstatně ovlivňují schopnosti každého člověka. Prouděním životní energie se čakry otevírají, posilují a přivádí do rovnováhy. Stoupání této energie umožňuje člověku přístup ke svým možnostem, dalece přesahujícím naše běžné vědomí. A především ke zdravému a plnohodnotnému stylu života a k seberealizaci. Tato energie vychází z přírody ze samé podstaty našeho bytí. Každý z minerálů přítomných v produktech VitaJuwel je v přirozené harmonii s touto energií. Ovlivňuje otevírání jednotlivých čaker a využití jejich plného potenciálu. Znáte-li čakry, vaše možnost pro výběr směsí se výrazně rozšiřují. Vyberte si nápomocnou sílu v podobě své drahokamové vody posílené vyzařováním drahokamů a vylaďte ve vašem životě to, co je potřeba.

Drahokamová směs pro čelní čakru
Drahokamová směs pro krční čakru
Drahokamová směs pro srdeční čakru
Drahokamová směs pro solární čakru
Drahokamová směs pro sexuální čakru