Jak zlepšit pitný režim?

Dle zkušeností našich zákazníků víme, že pouze vědomí, kdy drahokamová láhev ViA o objemu 0,5 litru nebo karafa ERA s objeme 1,3 litru stojí na vašem stole, vás motivuje k větší konzumaci vody. Velké množství těchto zákazníků zjistilo, že vědí, jaké množství vody denně vypijí.

Pomocí produktů VitaJuwel zcela evidentně dochází k optimálnějšímu nastavení denního pitného režimu, navíc díky kvalitní čisté vodě naše tělo má větší chuť na konzumaci vody. Důsledkem je uvolňování toxických a zatěžujících látek v našem těle a dosažení pozvolného ozdravění organismu.

Každý z odborníku na tuto problematiku doporučují jednoznačně konzumaci kvalitní čisté vody, nicméně názory na množství vody se odlišují. Za horkého počasí a při náročnější sportovní či pracovní aktivitě bychom měli konzumovat více než 3 litry tekutin za den. Naopak v podzimním období bude postačovat pouze 1 - 1,5 litru kvalitní čisté vody. Je potřeba si uvědomit, že káva, džusy, čaje apod. se nezahrnují do konzumace vody denní spotřeby.

VÍCE OTÁZEK A ODPOVĚDÍ O VODĚ