Chci cestovní lahev od VitaJuwel. Je lepší lahev ViA, nebo termoláhev ViA HEAT?

Obě zmíněné lahve jsou předurčené pro revitalizaci a přípravu drahokamové vody. Výhodou obou lahvi je snadná použitelnost nejen v domácím prostředí, kancelářském prostředí, ale i kdekoliv na cestách. Základem obou lahví jsou drahokamy, které pečují o vodu, která je uvnitř skleněné lahve naplněna.

Láhev ViAobjem 0,5 litru, JEDNOSTĚNNÉ varné borosilikátové sklo, možnost naplnění vroucí vody (sklo se stává horké), kompletně rozebíratelná, snadné čistění, vzájemná záměnnost drahokamových modulů s lahví ViA HEAT, barevná variabilnost víček (zlatá, růžová barva, základem je nerezová barva), použití v rozsahu venkovní teploty 0°C až 100 °C, teplota tekutina vhodná pro lahev ViA 0°-100° C.

Termoláhev ViA HEATobjem, 0,36 litru, DVOUSTĚNNÉ varné borosilikátové sklo, možnost naplnění vroucí vody (z vnější strany sklo lahve zůstává vhodné na dotyk), širší horní hrdlo, možnost použití sítka, kompletně rozebíratelná, termoláhev ViA HEAT eliminuje teplotní rozdíly při zchladnutí vnitřní tekutiny - snadné otevření láhve díky patentované technologii FlexLid v lahvi nevzniká podtlak, snadné čistění, vzájemná záměnnost drahokamových modulů s lahví ViA, použití v rozsahu venkovní teploty -20°C až 100 °C, teplota tekutina vhodná pro lahev ViA 0°-100° C.

Shrnutí: klasická lahev ViA je vhodná a snadno použitelná pro běžné používání pro přípravu drahokamové vody. Výhodou větší objem, 0,5 litru. Ten, kdo si rád připravuje teplé nápoje - čaje a rád popíjí teplou vodu, zavolí ViA HEAT zejména díky dvoustěnnému sklu, díky kterému teplý / studený nápoj vydrží déle. Objem je u ViA HEAT menší, 0,36 litru, způsobeno dvoustěnným sklem. Výhodou je možnost použití nerezového sítka na sypaný čaj. Při zakoupení lahev ViA s drahokamovým modulem je možnost dokoupení lahve ViA HEAT bez drahokamového modulu a modul vzájemně zaměňovat mezi lahvemi. Platí to i naopak.

VÍCE OTÁZEK A ODPOVĚDÍ K VÝBĚRU PRODUKTŮ VITAJUWEL