Lze změřit frekvenci drahokamů - křišťálu?

Každý drahokam vyzařuje svoji specifickou frekvenci. Z tohoto důvodu je efektivní kombinace některých drahokamů pro posílení zdraví a přípravy vitální vody. Uvedeme jeden příklad.

Zhruba před 30 lety se snažila švýcarská společnost zaměřená na výrobu hodinek o kalibraci nového typu hodinek v podobě “digitálek”. Japonská firma Seiko představila revoluční poznatek. Na tomto základě hodinky ukazovaly přesný čas v podobě hodin, minut i vteřin. Základem v té době nového typu hodinek - digitálek, bylo ukazování času s přesností po dobu dnů, týdnů, měsíců, dokonce i let. Základem pro takto přesný takt byl čistý horský křišťál - maličký křemenný krystal s nejčastější frekvencí 32,786 Hz, čímž je pak za sekundu dodán ručičkám právě jeden impuls. Křišťál udává naprosto přesnou měřitelnou frekvenci a její takt je kdekoliv na naší planetě naprosto identický v průběhu času.

Přesně tento druh minerálu vkládáme do produktu VitaJuwel, jehož důsledkem je neutralizace škodlivých informací ve vodě a nastavení na novou úroveň. Tato frekvence má za důsledek změnu a nastavení vody do pravidelného uspořádání. Pomocí drahokamů nám vzniká nová strukturovaná a uspořádaná voda. Tento “pořádek” je voda, kterou pojímáme do našeho těla.

Každá drahokamová směs má vlivem určité frekvence trochu jiné uspořádání. Toto bylo prokázané některými mikrofotografiemi s rozdílným uspořádáním na základě použité drahokamové směsi.

VÍCE OTÁZEK A ODPOVĚDÍ K METODĚ VITAJUWEL