Chci karafu od VitaJuwel. Mám zavolit karafu ERA, nebo karafu GRANDE?

V prvé řadě zákazníkům doporučujeme si odpověď na následující tři otázky: 1) jaký objem vody denně já a moje okolí spotřebuje, 2) Kde chci mít tento produkt umístěný, 3) Jakou částku chci do produktu investovat.

1) Karafa ERA má objem 1,3 litru a je pro zákazníky zlatou střední cestou v oblasti ideálního objemu, ceny a krásného designu. S karafou GRANDE o objemu 7 litrů si již můžete dovolit přípravu nejen konzumace vody, nýbrž i použití vody pro vaření, přípravu čaje a podobně. Zjistili jsme od našich zákazníků, že pro děti je velice oblíbená metoda natáčení vody pomocí kohoutku. Rádi chodí a pijí čistou vodu, což je pro tělo nedocenitelné. Pro váš pracovní kolektiv může být zásobník GRANDE velice snadným a dostupným zdrojem čisté vody.

2) Karafa ERA perfektně pasuje na každý pracovní, či jídelní stůl a skvěle zapadne do každého prostředí. Dle informací od našich zákazníků víme, že karafa s fiolou přímo magicky přitahuje pohled každého, kdo do místnosti vstoupí. Umístění zásobníku GRANDE je vhodné do rohu kuchyňské linky, popřípadě kamkoliv do pracovního prostoru kanceláře, kavárny či jiných komerčních prostor.

3) Částka za samostatnou karafu ERA je 1 398 Kč. Za samostatnou karafu GRANDE zaplatíte 5 852 Kč. Výsledná částka za set s drahokamovou fiolou závisí na volbě a hodnotě drahokamové směsi. Volba je na každém z vás. Jsme si jisti, že budete stejně nadšení jako jsme doposud my a naši stávající zákazníci.

VÍCE OTÁZEK A ODPOVĚDÍ K VÝBĚRU PRODUKTŮ VITAJUWEL