V čem se liší lahev inu! a lahev ViA?

Každá lahev má svá specifika. Láhev ViApředurčené různé druhy drahokamových směsí, ze kterých lze vybírat. Objem je 0,5 litru. Drahokamy jsou uložené ve skleněném modulu, který nelze otevírat. K lahvi ViA lze dokupovat kombinace drahokamových směsí v podobě dralhokaového modulu. Lahev ViA je oboustranně rozebíratelná. Odejmutí obou víček umožňuje snadné a dokonale vyčištění skla lahev i ostatních komponentů lahve.

U láhve Inu! je možnost vytvoření vlastní drahokamové směsi. Objem je 0,5 litru. Drahokamy jsou umístěny v oddělené komoře ve spodní části lahve. Vodu od drahokamů odděluje sklo, na kterém je vypískovaný ornament Květu života, starodávného energetického symbolu. V základu jsou do této lahve vloženy samotné křišťály, nabízíme další varianty drahokamových směsí, které lze zaměnit ve spodním odděleném prostoru. Lze použít vlastní drahokamy a vytvořit tak vlastní unikátní drahokamovou směs.

Shrnutí: Láhev ViA a lahev Inu! jsou předurčeny pro domácí použití, nebo kdekoliv na cestách. Láhev ViA se řadí mezi našimi zákazníky mezi nejoblíbenější produkty z řady VitaJuwel. Její výhodou je snadná rozebíratelnost a dokonalost v oblasti vyčištění a hygieny. U této lahve byly vytvořeny odborníky na minerály zdraví prospěšné kombinace drahokamových směsí, které jsou předem dané. Láhev Inu je cenově dostupnější. Nabízí nekonečné množství kombinací drahokamových směsí, které si každý může dle chuti a nálady sestavit sám. Vlivem uložení drahokamů v odděleném prostoru odpadá pravidelné čištění drahokamů.

VÍCE OTÁZEK A ODPOVĚDÍ K VÝBĚRU PRODUKTŮ VITAJUWEL