Vložením drahokamů do vody získám stejný výsledek?

Ano, s jedním velkým otazníkem. Při použití drahokamové fioly VitaJuwel vše, co musíte udělat, je omýt sklo z vnější části. Následně vložit do karafy a během 7 minut nechat ovlivnit vodu velice hygienicky a s dlouhodobým používáním.

Při vkládání drahokamů a minerálů do vody na přímo jste konfrontování s několika aspekty: Při vložení přímo do vody dochází již během jednoho až dvou dnů k vytváření povlaku na jejich povrchu. Z jednotlivých kamenů se mohou uvolňovat těžké kovy do revitalizované vody, dochází k vytváření jednotlivých úlomků, tzv. splitteru. Vlivem používání drahokamů přímo ve vodě je nutné jejich vnitřní čištění, to má za následek uvolňování tzv. matečních hornin a jejich možná kontaminace s vodou, kterou následně pijeme.

Z dlouhodobějšího pohledu dochází ke změně barvy minerálů, snížení jejích účinnosti a vyčerpání energetického potenciálu. Následně je potřeba tyto drahokamy (drahokamovou směs) nahradit novými. V případě změny barvy u drahokamu došlo k jeho vyčerpání, bude následovat rozpad.

Z tohoto pohledu vychází pro revitalizaci vody a snadnost používání pro uživatele jednoznačně efektivní systém metody VitaJuwel. Tedy použití drahokamové fioly nebo drahokamového modulu v podobě láhve ViA.

VÍCE OTÁZEK A ODPOVĚDÍ K METODĚ VITAJUWEL