NÁVOD NA POUŽÍVÁNÍ PRODUKTU - FIOLINO

V rukou právě držíte unikátní výrobek z dílny českých sklářských mistrů, kteří toto fiolino vyrábějí ručně z čistého, bezolovnatého borosilikátového skla. Vnitřní objem tohoto jedinečného fiolina zaplňují přírodní drahokamy, které slouží k revitalizaci (aktivaci) vody, kterou každodenně pijeme.

Chcete-li si plně vychutnat zážitek s metodou VitaJuwel, vložte vaší osobní fiolu na 7 minut do sklenice vody nebo vína. Energetické vyzařování drahokamů bude mít za výsledek jemnější chuť vašeho nápoje.

POUŽITÍ

Před prvním použitím doporučujeme fiolino opláchnout pod tekoucí vodou a následně otřít. Žádnou další speciální péči tato drahokamová osobní fiola nepotřebuje. Pokud cítíte potřebu vložit fiolino jednou za čas na sluneční záření pro dobití energie drahokamů, můžeme to jen doporučit.

ČIŠTĚNÍ

Fiolino je co se týče čištění prakticky bezúdržbové. Po použití je vhodné fiolino opláchnout pod tekoucí vodou, otřít a následně vložit do koženého pouzdra.

Při dlouhodobém používání fiolina může dojít v ojedinělých případech k vyskytnutí usazenin na skleněné ploše produktu, vlivem tvrdší vody apod. K jejich odstranění doporučujeme použití octa, v poměru 1:3. Variantě je možné použití citrónovou vodou. Vhodné je produkt vložit do zmíněného nálevu. Dle znečištění ponechat v nálevu po dobu cca 2 hodin, případně do druhého dne. Následně důkladně opláchněte.

Mírné zbarvení vnitřní tekutiny neovlivňuje funkčnost produktu a jde spíše o estetický problém. Drahokamy uvízlé ve úzké části fiolina neovlivňují výsledek revitalizovaného nápoje. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 12 let. Barevná rozdílnost minerálů je dána jejich ryze přírodním charakterem.

BEZPEČNOST

Zacházejte s fiolinem se stejnou opatrností jako s jakýmkoliv jiným skleněných předmětem. Vyvarujte se nárazům a tvrdším úderům. Před každým použitím se ujistěte, že vaše fiolino není poškozené. Pokud by došlo k vytvoření praskliny, či jinému poškození, okamžitě přestaňte produkt používat.

Fiolino není vhodné pro mytí v myčce na nádobí. Doporučujeme produkt mýt pouze pod tekoucí vodou, zároveň však produkt nevystavujte teplotám vody pod 7°C a nad 35° C. Nedávejte fiolino do mrazáku, neohřívejte v troubě ani v mikrovlnné troubě.