Jaké je vaše doporučení výběru klasických drahokamových směsí racionální cestou?

Níže nabízíme náš pohled na jednotlivé drahokamové směsi z racionálního pohledu:

WELLNESS = tato drahokamová směs patří mezi nejstarší sestavené drahokamové směsi. Obecně voda ovlivněna touto drahokamovou směsí je velice jemná a lahodná. Výběr a doporučení této drahokamové směsi patří pro každého, kdo nevnímá intuitivní cestu, není schopen vybrat či rozhodnout, jaká směs by byla pro něj vhodná.

PĚT ELEMENTŮ = tato směs byla symbolicky vytvořena na základě 5 prvků, ze kterých se sestává naše bytost, nebo náš život. Voda s touto směsí je velice specifická, díky vloženému zkamenělému dřevu. Zároveň bychom ji doporučili každému, kdo vnímá určitou disharmonii nebo energetické propady ve svém životě. Doplňuje sílu, harmonii a disproporce v našem životě.

PRO ŠTÍHLOST A FORMU = Tato drahokamová směs s možným názvem Fitness můžeme rozdělit na dvě základní oblasti působení: 1) představuje předání informace našemu organismu na úrovni zeštíhlení těla, 2) druhá oblast působení je na úrovni zvýšení pohybové aktivity. Racionálně, pokud budete chtít změnit nastavení vašeho těla, použijete kolo, nebo sportovní boty a jednou z možností je využití informované vody. Dle sdělení našich zákazníků je tato voda specifické chuti, vnímáte ji na jazyku v podobě drsnosti a mírné hrubosti. Základní pohybová aktivita patří k hlavním předpokladům pro snížení tělesné hmotnosti a zdravého životního stylu.

ROVNOVÁHA = Tato drahokamová směs slouží pro posílení rozhodnosti, odvahy, koncentrace a nastavení rovnováhy. Sodalit se již od nepaměti používá pro nalezení rovnováhy a vnitřního klidu. Podporuje vzájemnou komunikaci. Chalcedon mírní deprese a smutek, uvolňuje iluze, dodává sílu a pokojné pocity. Vstup úspěchu do našich životů patří k jednomu z hlavních aspektů. Křišťál v této směsi posiluje sílu ostatních drahokamů. Patří k nejúčinnějším léčivým krystalům na světě.

LÁSKA = Růženín v této drahokamové směsi přináší něžnost, klid a harmonii. Granát má více funkcí, jedna z nich je oddálit nebo neutralizovat nebezpečí, z pohledu zdravotního čistí a vnáší krev do žil, probouzí vášeň k životu. Láska je jednoznačně nejvyšší energií univerza a proto tato směs patří mezi velice oblíbené a efektivní nástroje revitalizace vody.

REGENERACE = Obecně zelená barva vždy symbolizuje léčení, uzdravení a vyřešení určitých problémů. Z tohoto racionálního pohledu je tato směs přímo předurčena pro revitalizaci našich energií a ozdravění našeho organismu. Specifická chuť této vody, kterou hodnotí většina zákazníků jako velice hutnou a těžkou, zároveň však velice chutnou.

LUNA = Z touto drahokamovou směsí můžeme působit dvěma směry: 1) jedním z nich je posílení intuice v našem životě. 2) druhý směr je pro zejména ženy, pro uvolnění blokací v případě otěhotnění, srovnání případných poruch v měsíčním cyklu. Labradorit jako minerál je propojený s energií měsíce a vytváří přímé napojení prostřednictvím informace s touto energií.

NAVŽDY MLADÝ = Pokud zbavíme naše buňky strachu, zjistíme, že sice neomládneme, avšak dojde k pomalejšímu procesu stárnutí. Voda tohoto typu má silné detoxikační účinky. Akvamarín je minerál, který nám umožňuje uvolnit zatížení na úrovni žaludku, tlustého a tenkého střeva a představuje sílu moře. Aventurín předává informace o zbavení se strachu, nejistoty a obav. Záhněda doplňuje informaci těchto drahokamů, jedná se o určitou formu křišťálu.

ŠTĚSTÍ = Tato drahokamová směs posiluje vzájemnou komunikaci, vitalitu a životní směr. Karneol je kámen života a posiluje motivaci a silně stimuluje tvořivost. Sílu slunce v této směsi podporuje oranžový kalcit, tzn. vodu silně zjemňuje. Kombinace těchto drahokamů představuje velice silný nástroj pro nastavení harmonie, rovnováhy a vzájemnosti v našich životech. Mezi jednu ze specifických oblastí můžeme jmenovat sílu karneolu společně s nefritem pro uvolnění omezení a blokací k početí.

OCHRÁNCE = U této drahokamové směsi můžeme pozorovat jeden velice zajímavý aspekt. Pokud si zakoupíte tuto směs, dejte si na vědomí některý problém, který chcete ve vašem životě vyřešit. Domnívám se, že již během týdne tento problém už nebudete vnímat. Soubor těchto drahokamů má schopnost nejen ochraňovat, ale i zároveň uvolňovat problémy nebo napojení, se kterými jsme konfrontováni.

INSPIRACE = Unikátní směs drahokamů slouží zejména pro lidi, kteří posilují sedmou čakrou. Udržuje v rovnováze pátou čakru a otevírá šestou čakru. Lapis Lazuli rozpouští stres a odbourává hluboko zakořeněné bloky, odstraňuje potíže s komunikací, dodává odvahu a odstraňuje strádání. Rutilový křemen má schopnost otevírat mysl, spirituální podstatu bytí a jeho používání vede k větší odolnosti vůči negativním vlivům a citovému vydírání. Rovněž učí sebelásce. Tato voda má specifickou chuť. Je dynamická a unikátní.

DIAMANT = U diamantu je prokázáno, že se řadí mezi nejtvrdší minerály na naší planetě. Vznikal za nejvyšších teplot a z tohoto pohledu je i jeho vysoké působení a účinnost. Je to nekonečný zdroj energie a v tomto kontextu je potřeba i vnímat drahokamovou fiolu či lahev. Je to partner na celý život! Tuto kombinaci drahokamové směsi lze doporučit každému, neboť tato směs je silně univerzální a komplexní zároveň. Působí napříč našeho těla a vynáší na povrch věci, které je potřeba vyřešit a pomáhá je rozpustit. Voda je velice lahodná, většina zákazníků se shodne, že chuť je shodná s přírodní, ryze čistou pramenitou vodou. Mnohdy tato směs nemá ani specifickou chuť, pouze vám na mysl vyvstane propojení s touto čistou vodou.

AJURVÉDA JUBILEE = tato jubilejní směs s unikátním tvarem fioly byla vytvořena jako oslava přípravy drahokamové vody. Soubor 7 vložených drahokamů představuje symbolicky 7 základních čaker a pomáhá na těchto úrovních našemu tělu očistit zatížení a skrze vodu jej vynést z těla ven. Léčitelé se shodují, že tato drahokamová směs je velice silná a nápomocná při léčení našich problémů. Zcela jistě můžeme tuto směs doporučit.

VÍCE OTÁZEK A ODPOVĚDÍ K VÝBĚRU PRODUKTŮ VITAJUWEL