NÁVOD NA POUŽÍVÁNÍ PRODUKTU - DRAHOKAMOVÁ FIOLA

POUŽITÍ

Před prvním použitím doporučujeme drahokamovou fiolu opláchnout pod tekoucí vodou a následně otřít. Žádnou další speciální péči drahokamová fiola nepotřebuje. Fiolu následně vložte do vaší karafy. Vyzařováním energie přírodních drahokamů dochází již po 7 minutách k nastavení vitální úrovně vody. Účinek fioly je nejsilnější po dobu, kdy je v přímém kontaktu s vodou. Doporučujeme nechat fiolu v karafě trvale, krása přírodních drahokamů vytváří z podávání vody výjimečný zážitek. Malý, osobní rituál.

Pokud cítíte potřebu vložit drahokamovou fiolu na sluneční záření nebo měsíční svit (dle drahokamové směsi) pro dobití energie drahokamů, můžeme to jen doporučit.

ČIŠTĚNÍ

Fiola je prakticky bezúdržbová. Při denním používání je vhodné fiolu zhruba jednou za 7-10 dní otřít, opláchnout pod tekoucí vodou a poté osušit. Pro čištění vnitřní části karafy ERA či zásobníku GRANDE nabízíme speciální kartáč od VitaJuwel.

Při dlouhodobém používání fioly může dojít v ojedinělých případech k vyskytnutí usazenin, vlivem tvrdší vody apod. K jejich odstranění doporučujeme použití octa, v poměru 1:3. Variantě je možné použití citrónovou vodou. Vhodné je samotné tělo fioly vložit do zmíněného nálevu. Dle znečištění ponechat v nálevu po dobu cca 2 hodin, případně do druhého dne. Následně důkladně opláchněte.

BEZPEČNOST

Zacházejte s drahokamovou fiolou se stejnou opatrností jako s jakýmkoliv jiným skleněným předmětem. Vyvarujte se tvrdým nárazům. Fiolu používejte (včetně mytí) v teplotním rozmezí cca 7°C až 35°C.

Kontrolujte pravidelnou celistvost fioly. Změna chuti revitalizované vody může být důvodem poškození fioly, v tomto případě pozor na úlomky skla, vodu již více nekonzumujte.