NÁVOD NA POUŽÍVÁNÍ PRODUKTU - LÁHEV NA PITÍ INU!

POUŽITÍ

Před prvním použitím doporučujeme celou láhev Inu dokonale omýt pod tekoucí vodou. Inu! je z pevného borosilikátového skla zbaveného těžkých kovů a dokonale těsní. Po odejmutí horního víčka můžete popíjet z užšího hrdla lahve.

Po odejmutí spodního víčka se otevírá oddělený prostor pro umístěné drahokamy. Spodní víčko otevírejte vždy dnem vzhůru. Do základu jsme vložili do lahve Inu! směs krásných křišťálů. Tento prostor ve spodní části lahve lze doplnit jiným, vaším osobním minerálem či směsí drahokamů.

Vlastní drahokamy můžete do spodní komory volně nasypat samostatně. Je rovněž možné do spodní komory nalít vodu s pár kapkami dezinfekce nebo čistého alkoholu.

ČIŠTĚNÍ

Láhev na pití Inu není bezúdržbová, je potřeba ji věnovat péči, zejména v oblasti čištění. Očistu lahve doporučujeme provádět alespoň jednou za 7-10 dní. Klidně i častěji. Při procesu čištění je vhodné lahev kompletně rozebrat a každou z částí detailně umýt. Pravidelným čištěním podpoříte dlouhodobou funkčnost lahve a zejména pak budete mít daleko lepší pocit z popíjení drahokamové vody.

V myčce lze mýt pouze skleněnou část lahve a silikonové těsnění (bez víček a drahokamů). Z vlastní zkušenosti však doporučujeme preferovat čištění ručně pod tekoucí vodou a pomocí kartáče.

BEZPEČNOST

Zacházejte s lahví Inu se stejnou opatrností jako s jakýmkoliv jiným skleněným předmětem. Základem je sklo vyrobeno z borosilikátového skla zbaveného těžkých kovů, jedná se tedy o čisté, jedno z nejpevnějších skel předurčenému k dlouhodobému používání. Vyvarujte se však tvrdým nárazům. Nevkládejte lahev do mrazícího boxu nebo mikrovlné trouby.