NÁVOD NA POUŽÍVÁNÍ PRODUKTU - SET ZÁSOBNÍKU NA VODU GRANDE A FIOLY

POUŽITÍ

Samotný zásobník na vodu GRANDE obdržíte ve dvou baleních. První tvoří hlavní skleněná karafa s nerezovým kohoutkem a nerezovým víčkem, ve druhém balení je skleněný podstavec. Třetí obsah balení bude s drahokamovou fiolu.

Před prvním použitím zásobníku GRANDE doporučujeme skleněný základ, včetně kovového víčka dokonale opláchnout. Následně skleněnou karafu postavte na skleněný podstavec a naplňte vodou. Drahokamovou fiolu před prvním použitím rovněž opláchněte a otřete. Fiolu následně nastrčte do gumového těsnění v kovovém víčku a vše následně vložte do skleněné karafy. Při částečném doplnění vody postačuje plnění skrze otvory v horním víčku bez nutnosti vyjímání fioly. Jednoduché a pohodlné.

Díky kohoutku je GRANDE samoobslužná a zvládne to opravdu každý. Dobře těsní, nekape.

ČIŠTĚNÍ

Při čištění zásobníku GRANDE je nutné vyjmout víčko i drahokamovou fiolu. Z vlastní zkušenosti doporučujeme zákazníkům karafu jednou za 7-10 dní kompletně vyprázdnit a vnitřek nádoby opláchnout čistou vodou bez chemického ošetření. Vnější stranu karafy lze omýt jemným čistícím prostředkem.

Při každodenním používáním doporučujeme jedenkrát za 1-2 měsíce prázdnou karafu obrátit, otevřít kohoutek a prolít nerezovou část vodou o teplotě přibližně 50-60° C. Tímto dojde k likvidaci případných kulových či jiných bakterií v nerezové části. Zmíněný nerezový kohoutek je záměrně umístěný výše, než-li je dno zásobníku GRANDE. Tímto je zamezeno možnosti natočení usazenin či jakéhokoliv sedimentu do skleničky a následné konzumaci.

Pokud by vznikly na stěnách karafy stopy minerálů vlivem tvrdší vody nebo méně kvalitní vody, je vhodné použít octovou popřípadě citrónovou vodu a nechat působit po dobu dvou hodin. Variantně nechat působit do druhého dne. Poté karafu dokonale propláchnout.

BEZPEČNOST

Používáte výrobek z nejpevnějšího borosilikátového skla, přesto se však jedná o skleněný produkt, proto dbejte při manipulaci a zejména čištění maximální opatrnosti. Na tento produkt poskytuje společnost VitaJuwel 7 - letou záruku na výrobní vady.