NÁVOD NA POUŽÍVÁNÍ PRODUKTU - SKLENĚNÉ BRČKO S DRAHOKAMEM

POUŽITÍ

Před prvním použitím doporučujeme brčko i drahokam opláchnout pod tekoucí vodou a očistit. Po tomto kroku vložte drahokam s otvorem na skleněnou část a posuňte až k rozšířené části brčka. Následně opatrně vložte do vaší skleničky a vyvarujte se při tom prudkých pohybů a nárazů. Brčko je možné použít i pro konzumaci teplejšího nápoje.

Drahokamy jsou přírodními produkty. Mohou se navzájem (v rámci jednoho druhu) lišit jak svoji velikostí, tak i barevností.

ČIŠTĚNÍ

Perfektní čištění samotného brčka docílíte díky přiloženému kartáči, který je vyroben z kokosových vláken bez přítomnosti plastů. Je možné jej využít z jedné nebo druhé strany vložením do skleněné části brčka. Kartáčem můžete dokonale očistit vnitřní stěny brčka až do úplného vysušení.

Brčko z pevného borosilikátového skla doporučujeme čistit pravidelně po každém použití. Z našeho pohledu vnímáme lepší a jednodušší čištění brčka pod tekoucí vodou. Možná je však i varianta vložení do myčky na nádobí (s optimální teplotou pro mytí skla). Samotné drahokamy nepotřebují žádnou speciální péči. Po každém použití doporučujeme opláchnout pod tekoucí vodou.

BEZPEČNOST

Brčko je vyrobeno z vysoce kvalitního borosilikátového skla. Tento produkt je koncipován jako velmi pevný a robustní. I přesto se jedná o sklo. Prosíme o pozornost, jakou věnujete používání běžného skla. Před každým použitím brčka zkontrolujte teplotu nápoje. Nedoporučujeme používání dětem mladších 12 let.

VITAJUWEL ICE CUBE - FORMA NA LED

ICE CUBE je speciální forma na led od VitaJuwel vyrobena z potravinářského silikonu. Drahokam, který jste obdrželi k vašemu skleněnému brčku, vložte do silikonové formy. Drahokam s otvorem navlékněte na střed formy. Tu naplňte čistou vodou a vložte do mrazícího boxu na 24 hodin (postačí případně přes noc). Po vyjmutí formy z mrazničky nechte chviličku působit vnější teplotu, usnadníte tím oddělení ledu od silikonu. Poté vytlačte kostku ledu zatlačením na dno formy a zasuňte zamraženou kostku ledu na vaše skleněné brčko od VitaJuwel. A užijte si svůj drink!