NÁVOD NA POUŽÍVÁNÍ PRODUKTU - VÁZA NA KVĚTINY FLORA

POUŽITÍ

Váza na květiny FLORA je aktuálně dostupná ve dvou variantách - v klasické verzi vázy FLORA a vázy FLORA se speciálním vypískováním symbolu Květu života. Před prvním použití vázy doporučujeme vnitřní část opláchnout pod tekoucí vodou. Neotáčejte vázu dnem vzhůru, pokud je drahokamový modul vložený uvnitř vázy.

ČIŠTĚNÍ

Při čištění dbejte zvýšené opatrnosti! Nedoporučujme mýt vázu za předpokladu, že je drahokamový modul uvnitř vázy. Modul lze vyjmout mírným tahem (kývavým pohybem) ze skleněného pouzdra. Dbejte při tomto kroku opatrnosti! Tento systém uložení modulu umožňuje snadné ruční mytí vázy i drahokamového modulu (včetně těsnění okolo modulu).

Vázu doporučujeme vyčistit vždy po použití, tedy po vyndání květin z vázy. Sklo vázy nedoporučujeme mýt v myčce. Z vlastní zkušenosti víme, že je lepší vyčištění ručně pod tekoucí vodou.

BEZPEČNOST

Při manipulaci s vázou FLORA dbejte těmto důležitým upozorněním. Neotáčejte vázu dnem vzhůru, pokud je drahokamový modul vložený uvnitř vázy! Před otočením vázy dnem vzhůru přidržte drahokamový modul a kývavým pohybem do strany jej velice snadno vyjměte z vázy.

Nesnažte se drahokamový modul otevřít. Skleněný modul s drahokamy je při výrobě hermeticky uzavřený tak, aby nebylo možné jej otevřít.